İzmir Ses Yalıtım firması olarak ses yalıtımı süngerlerimiz mevcuttur. Ses yalıtımında kullanılan bu süngerler orta frekanslı ve düşük frekanslı sesleri keserek ortam akustiğini sağlar. Akustik Süngerler, Dekoratif Süngerler ve Basotect Süngerler olarak ayrılır. Akustik süngerler ve dekoratif süngerler poliüretan ana maddesinden oluşup yanmaz özelliklidir. Alev almaz. Nem ve rutubet yapmaz. Bu süngerler ortam akustiğini sağlar ve siyah renklidir. Şık ve dekoratif yapısı sayesinde ortamını dekorasyonunu sağlar, kötü bir görüntü oluşturmaz. Akustik süngerler ortamda yankı, çınlama ve gibi sesleri kesmeyi sağlar. Basotect süngerler melamin köpüğünden elde edilir ve yanmaz özellikli süngerlerdir. Akustik süngerlerden tek farkı renk farkıdır. Basotect süngerler beyaz ve gri olarak üretilmektedir. Antibakteriyal ürünlerdir. 

İzmir Ses Yalıtım Süngerleri

 

 

Akustik Piramit Sünger

Piramit Süngerler piramit desenli olup yanmaz akustik süngerler. Poliüretan ana maddesinden üretilir. Bulundukları ortamın akustiğini sağlayan bu süngerler tercih sebebi olan süngerlerdir. Akustik ses yalıtım süngerleri orta ve düşük frekanslı sesleri kesebilir. Daha yüksek ses yutumu sağlamak istiyorsanız bariyerli modellerini tercih edebilirsiniz. 

İzmir Yanmaz Piramit Ses Yalıtım Süngeri

Akustik Yumurta Sünger

Yumurta Süngerler yumurta kutu desenine sahiptir. Yumurta süngerler poliüretan maddesinden üretilmiş olup yanmaz özellikli ses yalıtım süngerleridir. Ses yalıtımında desen olarak tercih edilen modeller arasındadır. Yumurta süngerler ortamın akustiğini sağlar; yankı, çınlama ve uğultu gibi sesleri keser. Orta frekanslı ve düşük frekanslı sesleri kesebilir. Eğer daha şiddetli sesleri kesmek istiyorsanız bariyerli yumurta süngeri tercih edebilirsiniz.

İzmir Yanmaz Yumurta Ses Yalıtım Süngeri

Akustik Labirent Sünger

Akustik Labirent süngerler labirent desenli olup yanmaz özellikli ses yalıtım süngerleridir. Bu ses yalıtım süngerleri ortam akustiğini sağlar ve ortamdaki çınlama, yankı, eko ve uğultu gibi sesleri kesmeye yarar. Labirent süngerler ses emici akustik süngerlerdir. Siyah renkli üretimi mevcuttur. Dilerseniz tekno touch sünger modelleriyle renklendirebilirsiniz. Orta ve düşük frekanslı sesleri kesebilirler. Yüksek şiddetli sesler için bariyerli modelini tercih edebilirsiniz.

İzmir Yanmaz Labirent Ses Yalıtım Süngeri

Akustik Special Sünger

Akustik special süngerler dekoratif ses yalıtım süngerleridir. Bu süngerler yeni modelimiz olup dekoratif yapısıyla dikkat çekmektedir. Ses yalıtımında kullanılan bu süngerler ortamdaki yankı, eko, uğultu ve çınlama seslerini kesebilir. Daha şiddetli sesleri kesebilmek için bariyerli modellerini tercih edebilirsiniz.

İzmir Yanmaz Special Ses Yalıtım Süngeri

Basotect Yumurta Sünger

Basotect yumurta desenli süngerler melamin köpüğünden üretilir. Basotect yumurta süngerler yanmaz özellikli süngerlerdir. Ortamın akustiğini sağlayıp; yankı, çınlama ve uğultu gibi sesleri keser. Antibakteriyel olması nedeniyle okul ve hastanelerde sıklıkla tercih edilir. Nem ve küf yapmaz. Temizlenmesi kolaydır. Gri ve beyaz renk seçeneklerine sahiptir.

İzmir Basotect Yumurta Ses Yalıtım Süngeri

Basotect Labirent Sünger

Basotect labirent desenli süngerler melamin köpüğünden üretilir. Basotect labirent süngerler yanmaz özellikli süngerlerdir. Ortamın akustiğini sağlayıp; yankı, çınlama ve uğultu gibi sesleri keser. Antibakteriyel olması nedeniyle okul ve hastanelerde sıklıkla tercih edilir. Nem ve küf yapmaz. Temizlenmesi kolaydır. Gri ve beyaz renk seçeneklerine sahiptir.

İzmir Basotect Labirent Ses Yalıtım Süngeri